Kto?

P autorka postów na blogu Siła Umysłu. Na Facebook znajdziesz mnie pod #SilaUmyslu .

Moje mocne strony, o których mogę rozmawiać zawsze i wszędzie 😉

  • Medytacja
  •  Mindfulness
  • ♥ Joga
  • ♥ Misa Tybetańska

Jestem bardziej praktykiem niż teoretykiem. Fascynuje mnie cały Świat a pasją są ludzie. Nauka, rozwój, tworzenie nowego oraz odkrywanie starego są dla mnie naturalne. Wszytko to, o czym mówię i piszę jest już znane. Piszę, by lepiej to zrozumieć.
Myślę niestandardowo i posiadam naturalną zdolność widzenia jednej rzeczy z wielu perspektyw.
Moja głowa zawsze pęka od pomysłw i przemyśleń. Chęć dzielenia się z innymi (tym co mam w głowie) zaowocowała blogiem Siła Umysłu Pola Modrzewsky.

Kim jest prywatnie P?
Mama księżniczki ♥. Wykształcona w dziedzinie prawa podatkowego & organizacji i zarządazniem przedsębiorstwem – nigdy nie pracowała w wykształconym zawodzie 😉 za to okazałam się świetnym Managerem do spraw Zarządzania Jakością. Karierę zawodwą zakończyła na pozycji „menagera” 😉 w przemyśle kosmetycznym. Obecnie prowadzi własny biznes, który nie jest związany z zarządzaniem jakością. P pracuje teraz z ludżmi, tak jak zawsze marzyła! 😀

P jestem miłośniczką natury, ciszy i własnego bogatego wnętrza. Fascynatką drugim człowiekim i relacji międzyludzkich. Wegetarianka, medytująca nad oceanem, marząca o domu na wsi ze stajnią, przestrzenią dla córki oraz drzewem do medytacj.

Co?

Blog “Siła Umysłu” opisuje korzyści jakie płyną z codziennej medytacji, wyjaśnia dlaczego warto medytować oraz kto powinien medytować (dla kogo jest medytacja). Na moim blogu, dowiesz się także o rodzajach treningu uważności oraz jakie są cele mindfulness – z angielskiego zaczerpnięte słowo mindfulness dotyczy bardzo szerokiej dziedziny znanej „treningiem uważności”.

Ponieważ kocham jogę oraz misę tybetańską będzie również dużo na temat tego, czym jest joga, korzyści wynikające z ćwiczeń jogi oraz o terapii dźwiękiem i mojej osobistej miłości do misty tybetańskiej i Tybetu.

Jeśli nie wiesz nic na temat medytacji, ale poszukujesz informacji jak uczyć się koncentracji, uważności, opanowania i wewnętrznego spokoju – trafiłeś w samą dziesiątkę – tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, praktyczne porady, ćwiczenia. Siła Umysłu to biblioteka wiedzy na temat medytacji, treningu uważności oraz  misty tybetańskiej.

Czujesz nieodpartą ochotę rozwoju własnej Siły Umysłu? Wspaniale! Jesteś we właściwym miejscu, gdzie możesz dowiedzieć się :

☀ Siły włsanego Umysłu,  odrobinę Inspiracji, Dostać zastrzyk/kopniaka Motywacji, pobódzić Rozówj osobisty, nauczyć się Medytacji, zrozumieć czym jest Mindfulness, poczytać o doświdczeniach inncyh, Joga, Zrozumieć i zaimplementować w życie Balans życia, Szliwować, podnośić i pracować nad Inteligencją emocjonalną, nieustanny piękny i wciągający Rozwój Osobisty, fascynacja i bycie dumnym ze swoej Krestywności, jak osiągnąć Sukces, jak Zarabiać pienądze, BYĆ tu i teraz – uważność, Szczęście, miłość <3.

$$$ W związku z tym, że pieniądze odgrywają super ważną i kontrowersyjną rolę w naszym życiu – będzie też sporo na temat zarabiania pieniędzy, osiągania sukcesów finansowych oraz wszelkich aspektów związanych z pieniędzmi $$$. 

Dlaczego?

Dlaczeo piszę tego bloga? Ponieważ chcę, abście zrozumieli, że wszystko to czego chcecie jest osiągalne. Jak już zrozumiecie (że wszystko, absolutnie wszystko jest możliwe!), chcę abyście nauczyli się tego osiągać! Blog jest po to, żeby inspirować do działania & motywować do osiągania celów.

Po to, aby rozbudzić Twoją kreatywność! Twoją Siłę Umysłu!
Chcę, żebyście rozwijali się i uczyli jak osiągać to, co chcecie. Chcę abyście zdobyli wiedzę i narzędzia pomocne w osiąganiu i wzmacnianiu takich wartości i umiejętności jak:

– miłości, akceptacji i szacunku do samego siebie

– rozpoznania własnych potrzeb

– odnajdywania swojej drogi

– stworzenia własnego indywidualnego balansu życia

– byli gotowi do spełniania własnych marzeń

– jak osiągnąć poczucie szczęścia i spełnienia

– zrozumieć czym są pieniądze i jak je zarabiać

– nauczyć się i zrozumieć czym jest miłość i szczęście (nie tylko w związku partnerskim)

– nauka dbania o swoje zdrowie i witalność

– rozwój świadomości

Jak?

Czytając posty, rozmawiając z innymi osobami, dyskutując, udostępniając, klikając lubię to. Zapisując się na newsleter. Przynależnośc do grupy Siła Umysłu jest dumą i pokazaniem, że ma się inny – mądry i silny umysł.

Gdzie?

na blogu: Blog Siła Umysłu Pola Modrzewsky

na FB: Siła Umysłu na Facebook

Kiedy?

24/h ponieważ nasz umysł działa 24 godziny na dobę. Nawet wtedy, kiedy śpimy … i kiedy medytujemy ❤

_________________________________________________________________

WSPÓŁPRACA ZE MNĄ zawsze jest ustalana indywidualnie. Każdy jest inny ☀

Skontaktuj się ze mną na priv FB.

_________________________________________________________________

P
Siła Umysłu

Zdjęcia zamieszczane na moim blogu nie są moją własnością (chyba, że opis świadczy inaczej), pochodzą z różnych źródeł, najczęściej z: image source 1, image source 2, image source 3, image source 4.

Reklamy